Fixtures
Athletic Newham A
Aveley Under 23s
Bakers693
Barkingside Under 21s
Beckton Sporting Club
Broadway Athletic
Buckhurst Way
Chadwell Heath Spartans
Chadwell Heath Spartans Reserves
Changing Lives
Chingford Athletic Reserves
Chingford Harriers
Collier Row Reserves
Collier Row Wheels
CSM London
Dagenham United
Dagenham United Reserves
Fairlop Rovers
FC Baresi
FC Baresi Reserves
FC Petrocub
Freetown
Frenford A
Frenford Development
Glendale
Haringey Borough Under 23s
Haringey United
Kit Out London
Leyton City
London Cranes
London Park City
Lymore Gardens
Lymore Gardens Under 23s
Melbourne Sports
Newbury Athletic
Newham & Havering Borough
Newham Wanderers
North East Lions
Ocean Pacific
Old Barkabbeyans
Old Esthameians
Old Parkonians A
Ongar Town
Philip United
Priory Park Rangers
Rainham & Barking Phoenix
Rapid Chingford
Redbridge Community
Redbridge Community Reserves
Renegade
Romford Flyers
Royal Forest
Royal Lions
Saint City
Snaresbrook
Something From Nothing
Soul
Sporting Hackney
Unitey
Waltham Abbey A
Walthamstow Reserves
Wanstead
Wapping
Woodford East
Woodford East Reserves
Woodford Town Under 23s
Adahmah, Rasmus
Adeeko, Emmanuel
Adeoye, John
Adeyemi, Adekola
Ahmed, Nazmul
Airey, Richard
Akande, Samuel
Akinyode, Tommy
Alapafujah, Lanray
Aleksakhina, Natalia
Ali, Foysol
Allaoui, James
Almeida, Rui
Amoes, Moises
Antwi, Leeford
Asmal, Sazid
Attoe, Liam
Bailes, James
Bailey, Gavin
Bailey, Jamie
Ballard, Scott
Barboza, Junal
Barker, George
Baron, Jack
Bate, Mark
Bent, Charmaine
Benzerrouk, Eder
Beyaz, Koral
Bilanovszkij, Nazar
Billong, Patrick
Broom, Liam
Brown, Charlie
Brown, Howard
Buckle, Nathan
Burns, Luke
Bursey, Paul
Campbell, Royan
Carbangal, Ariel
Carroll, Patrick
Caunt, John
Chapman, Ray
Charles, Terry
Cheal, Alfie
Clark, Oliver
Cohen, Yaniv
Conaghan, John
Connolly, Dylan
Conway, Grant
Coombs, Aseea
Crossley, Andrew
Crowe, James
Darling, John
Davies, George
Dawson, Liam
Dhillon, Harinder
Diamond, Ashley
Dice, David
Dixon-Walker, Jordan
Dodson, Alexander
Duggins-Jones, Charlie
Dushku, Bekim
Ellis, Mark
Emanuels, Sasha
Emanuels , Val
Evans, Josh
Everett, Keith
Everitt, Cliff
Fleming, Tommy
Forbes, Albert
Fotiou, William
Girdleston, Chris
Goddard, Mark
Goldbart, Sam
Goodman, James
Gordon, Jamie
Grocock, John
Guest, Emma
Hale, Jason
Hales, Stephen
Hall, Jerahl
Hankin, Mark
Haqq, Muhammad
Hardstaff, Elora
Harrison, Xander
Hellyer, Gary
Herbert, Chris
Hess, Alex
Hinckson, Jake
Howell, Adam
Howell, James
Hussain, Muzackir
Iddenden-Smith, Michael
Iheanyiogu, Francesco
Ikram, Zakariya
Ionescu, Gabriel
Islam, Mohammed Sahedul
Jackman, Kenneth
Jatheeswaran, Sahithiyan
Jays, Louis
Jicu, Daniel
Judd, Liam
Juganaru, Ciprian
Justham, Edward
Juwara, Ebou
Karayaka, Bedri
Kelly, Thomas
Kemp, Paul
Khan, Mohammad Keshef
King, Tony
Kinghorn, Nicky
Kugara, Gift
Kuloglu, Aylin
Lane, Daniel
Lawrence, Emmanuel
Leeks, David
Lloyd , Alistar
Locke, Mike
Lounici, Adam
Lusardi, George
Maclean, Anthony
Manning, Timothy
Margiotta, Steve
McAuley, Dean
McGibbon, Ronnie
McKenzie, Emile
Meta, Klodian
Miah, Javed
Miah, Kolil
Miller, Norman
Moody, Grant
Morley, Reece
Mullett, Alex
Mumford, Jack
Nazif, Kadir
Nitu, Mihai
Norris, Daniel
Olaosebikan, Nino
Olola, Adewale
Osunde, Osahon
Owen, Andrew
Paul, Ryan
Pledger , Ben
Plumb, James
Pond, Malcolm
Posteinicu, Laurentiu
Preston, Kevin
Prior, Mungo
Pullen, Craig
Punter, Tim
Rabbles, Francis
Rammell, Chris
Ramzan, Amaan
Randall, Leon
Rawat, Zaahid
Redington, Norman
River, Cree
Rivett, Dave
Roberts, Charlie
Roberts, Paul
Rowan, Daniel
Rowling, Matthew
Sangowawa, Tolu
Sattar, Yeasin
Scott, Dylan
Seago, Steven
Simpson, Frankie
Smith, Richard
Spencer, Tyriq
Steele, Henry
Stevens, Andy
Steward, Alan
Tabor, Sophie
Taher, Abu
Taiwo, Michael
Tatam, Luke
Taylor, Brian
Taylor, Paul
Thorogood, Luke
Touileb, Abdelwahid
Troubridge, Neil
Tsekov, Mark
Turan, Aki
Unwin, Reece
Uylett, Dwayne
Vernica, Adrian
Wahid, Abdul
Watson, Robert
Wheaton, Andrew
Wigington, Sam
Wiseman, Justin
Wood, Craig
Wood, Jamie
Woolf, Yaron
Worpole, Steve
Yahiaoui, Ahcene
Yahiaoui, Mustapha
Yildirim, Ali Huseyin
Young, Maxwell
Fri 22nd March 2024
Senior Division Cup - Semi Final
Aveley Under 23s
19:45
Walthamstow Reserves
M. Rowling
P. Roberts
L. Dawson
P. Roberts
L. Dawson
Sat 23rd March 2024
Senior Division
Bakers693
15:00
Haringey Borough Under 23s
M. Iddenden-Smith
T. Punter
F. Iheanyiogu
T. Punter
F. Iheanyiogu
At Parsloes Hub
FC Petrocub
15:00
Sporting Hackney
T. King
C. Rammell
J. Mumford
C. Rammell
J. Mumford
Frenford Development
14:00
CSM London
J. Hall
Y. Sattar
N. Miller
Y. Sattar
N. Miller
Rapid Chingford
15:00
Priory Park Rangers
A. Howell
L. Judd
G. Davies
L. Judd
G. Davies
Woodford East
14:00
Lymore Gardens
M. Tsekov
A. Ramzan
N. Redington
A. Ramzan
N. Redington
Premier Division (East)
Newbury Athletic
P-P
Ongar Town
POSTPONED
Premier Division (West)
Athletic Newham A
14:00
Renegade
N. Troubridge
London Park City
14:00
Barkingside Under 21s
B. Karayaka
Newham Wanderers
P-P
Snaresbrook
POSTPONED
North East Lions
14:00
FC Baresi Reserves
A. Diamond
Wapping
14:00
Wanstead
L. Alapafujah
Division Three
Beckton Sporting Club
14:00
Old Parkonians A
M. Amoes
Buckhurst Way
14:00
Changing Lives
G. Ionescu
Romford Flyers
14:00
Newham & Havering Borough
J. Wiseman
Woodford Town Under 23s
14:00
Collier Row Wheels
Z. Ikram
Fenton Cup - Quarter Final
Woodford East Reserves
14:00
Waltham Abbey A
A. Forbes
Fenton Cup - 3rd Round
Philip United
14:00
London Cranes
N. Aleksakhina
Premier Division Cup - Quarter Final
Newbury Athletic
14:00
Snaresbrook
E. McKenzie
Soul
14:00
Dagenham United
S. Seago
Division One Cup - Group Stage
Freetown
14:00
Chingford Athletic Reserves
T. Spencer
Lymore Gardens Under 23s
15:00
Royal Lions
R. Chapman
Division Two Cup - Group Stage
Collier Row Reserves
14:00
Dagenham United Reserves
E. Benzerrouk
Old Barkabbeyans
14:00
Frenford A
D. Rivett
Essex Junior Cup - Semi Final
Cressing United First
14:00
Fairlop Rovers
EXTERNAL APPT.
Fri 29th March 2024
Sat 30th March 2024
Senior Division
Bakers693
13:00
Walthamstow Reserves
D. Norris
CSM London
14:00
Kit Out London
TBC
West Ham Little Heath Chadwell Heath
Lymore Gardens
14:00
Sporting Hackney
N. Buckle
Rapid Chingford
14:00
Frenford Development
M. Iddenden-Smith
Premier Division (East)
Fairlop Rovers
14:00
Waltham Abbey A
TBC
Premier Division (West)
FC Baresi Reserves
14:00
Renegade
TBC
London Cranes
14:00
North East Lions
TBC
Philip United
14:00
Newham Wanderers
TBC
Snaresbrook
14:00
Barkingside Under 21s
TBC
Wanstead
14:00
Wapping
TBC
Division Two
Chadwell Heath Spartans Reserves
14:00
Frenford A
TBC
Collier Row Reserves
14:00
Old Barkabbeyans
TBC
Fenton Trophy - Semi Final
Rainham & Barking Phoenix
14:00
Chingford Harriers
TBC
Senior Division Cup - Semi Final
FC Baresi
15:00
Haringey Borough Under 23s
M. Rowling
Premier Division Cup - Quarter Final
Unitey
14:00
Something From Nothing
TBC
Division Two Cup - Group Stage
Dagenham United Reserves
14:00
Royal Forest
TBC
Tue 2nd April 2024
Fri 12th April 2024
Senior Division
Haringey Borough Under 23s
19:45
Aveley Under 23s
M. Rowling
P. Roberts
P. Roberts
Essex Junior Trophy - Final
Collier Row Wheels
19:45
Haver Town
EXTERNAL APPT.
At Heybridge Swifts FC
Sat 13th April 2024
Division One Cup - Semi Final
TBC
14:00
TBC
TBC
TBC
14:00
TBC
TBC
Division Two Cup - Semi Final
TBC
14:00
TBC
TBC
TBC
14:00
TBC
TBC