Cleansheets | All Competitions

Rank Name Team Cleansheets
1 Muhammed Kasim Boyaci Brimsdown 6
= Mark Newman Snaresbrook 6
2 Eric Andoh FC Baresi 4
= Joe Biscoe CSM London 4
= Jake Bradenbury Flyers Under 21s 4
= Luciano Da Silvia Sousa AEK London 4
= Alexandru Daraban FC Petrocub 4
= Jamaine Mutumba Jolof Sports 4
= Sidney Stojic Waltham Abbey A 4
= Ryan Thompson Sporting Hackney 4
3 Daniel Cohen Ilford Reserves 3
= Liam Richard King Redbridge Community 3
= Shaun Michel Lymore Gardens Reserves 3
= Samuel Morgan May & Baker EC Reserves 3
= Atu Ngoy Unitey 3
= Joe Rowlatt Frenford Development 3
= Owen Ryley Rainham Phoenix 3
= Nassir Said Crookz United 3
= Christopher Smyth Something From Nothing 3
4 Aisosa-Wisdom Asia-Valcarcel G7 2
= Robert Balbuza Dagenham United 2
= Cian Barrett Melbourne Sports 2
= Teddy Coles Dagenham United Reserves 2
= Lewis Edwards Chadwell Heath Spartans 2
= Jack Goodchild Fairlop Rovers 2
= Ben Greig Lymore Gardens 2
= Lewis Griggs Chingford Harriers 2
= Ashley Headley North East Lions 2
= Charlie James Fairlop Rovers Reserves 2
= Joseph Lucas Collier Row Wheels 2
= Gary Mason Underscore United 2
= Bennett Ofori London APSA Under 23s 2
= Isaac Ogunseri Aveley Under 23s 2
= Adetokunbo Oyenuga RCXI 2
= Jordan Raphael-Biggs Wanstead 2
= Henrique Santana Brimsdown 2
= Harry Smith Collier Row Wheels 2
= Paul Solomon Eagles Football 2
= Adam Turner Underscore United 2
= Alfie Watts Woodford East 2
5 Olamide Adebanjo RCXI 1
= Johnny Clayton Old Esthameians 1
= James Crowe Fairlop Rovers 1
= Mark Dixon Avondale Rangers 1
= Deolindo Dos Santos Lima Newham Wanderers 1
= Callum Drummond Woodford East Reserves 1
= David Elliott Priory Park Rangers 1
= Oleh Fedorniak Snaresbrook 1
= Bulgantamir Ganbold Jolof Sports Reserves 1
= Paul Garrett-Hammond Flyers Under 21s 1
= James Gibson Atholl 1
= John Gore Old Esthameians Reserves 1
= Jordan Green Melbourne Sports 1
= Fred Karyngo London Cranes 1
= William Kelly Forest Green 1
= Ataaib Khan FC Baresi 1
= Daniel McSweeney Walthamstow Reserves 1
= Joao Mendes Newham Wanderers 1
= Joe Middleweek Chingford Harriers 1
= Louie Miracco Chingford Athletic 1
= Arjun Mirchandani Walthamstow Reserves 1
= Vasile Neagu FC Petrocub 1
= Abdul Ntale London Cranes 1
= John Parsons Blue Marlin 1
= Alex Peters West Essex Under 23s 1
= Finlay Pickering Avondale Rangers 1
= ALDI B RESULAJ Barkingside Under 23s 1
= Jack Robinson Flyers Under 23s 1
= Ali Sahami Blue Marlin 1
= David Silva Newham Wanderers 1
= Luis Silva Frenford Development 1
= Bradley Simpson Oakside 1
= Leigham Stone Cowley Community 1
= JAKE SUCKLING Buckhurst Way 1
= Harry Taylor Fairlop Rovers Reserves 1
= Rabbi Uddin Newham Wanderers 1
= Buza Vasile London Park City 1
= Connor Walker Flyers Under 23s 1
= Peter WIlliams Royal Forest 1
= Gorden Yeboah Kit Out London 1