Results

All Prospects All Prospects ASA Avondale Rangers Avondale Rangers Bailey Football Academy Barkingside A Barkingside A Belfry Belfry Blue Marlin Brentwood United Reserves Brentwood United Reserves Chadwell Heath Spartans Chadwell Heath Spartans Chigwell Town Chigwell Town Chingford Athletic A Chingford Athletic A Chingford Harriers Chingford Harriers Collier Row A Collier Row A Cowley Community Cowley Community CSM London CSM London Custom House United Custom House United Dagenham United Dagenham United Dagenham United Reserves Dagenham United Reserves DTFC DTFC Eastern Avenue Eastside Emerson United Reserves Emerson United Reserves Epping United Fairlop Rovers Fairlop Rovers FC Baresi FC Baresi FC Petrocub FC Petrocub FHN Athletic Flyers Under 23s Forest Green Francis Luke Francis Luke Frenford A Frenford A Glendale Glendale Jolof Sports Kit Out London Kit Out London Kwanzas London Sport Kwanzas London Sport Leyton Royal London Cranes London Park City London Park City Loughton Lions Loughton Lions Lymore Gardens Lymore Gardens Lymore Gardens Reserves Lymore Gardens Reserves Melbourne Sports Melbourne Sports Newham Royals Newham Royals Newham Wanderers North East Lions North East Lions Old Barkabbeyans Reserves Old Barkabbeyans Reserves Old Esthameians Old Esthameians Rainham Working Mens Club Rapid Chingford Rapid Chingford Royal Forest Royal Forest Royal Forest Reserves Royal Forest Reserves St Francis Together United Together United Tower United Tower United Unitey Unitey Wapping West Essex Reserves West Essex Reserves Woodford East Woodford East

Sat 17th April 2021

League Cup - Group A

FC Baresi
P-P
Rapid Chingford
COUNTY CUP
West Essex Reserves
M.Arthur
1-5
FC Petrocub
G.Moisei
N.Gutu
V.Siciov
V.Ilie
12pm kickoff @roding valley school

League Cup - Group B

Chadwell Heath Spartans
A.Hunwicks
R.Matabaro
R.Hodgson
3-3
Woodford East
B.Barr(2)
J.Stavri
CSM London
C.Anele(2)
N.Adejokun
3-3
Tower United
A.Hashi
A.Jama
Kit Out London
A-A
All Prospects

League Cup - Group C

Belfry
1-4
Frenford A
D.Olaiya
G.Djikalou
I.Iguisi
J.McLaughlin
Francis Luke
J.Nelson da Silva
T.Sijuwade
2-1
Kwanzas London Sport
A.SEMEDO
London Park City
M.Fadil
1-4
North East Lions
A.Lawson(2)
L.Hoxha(2)
1pm KO

League Cup - Group D

Chingford Athletic A
E.Kelly
2-3
Dagenham United
A.George-Lawal(2)
O.Ogunjobi
Cowley Community
C.Wright(3)
3-2
Royal Forest
G.Taylor
T.Osmond
Unitey
B.Fulton
E.Litambolo
2-0
Barkingside A
At Chigwell High School, 12:30 kick off

League Cup - Group E

Fairlop Rovers
H.Oliver(3)
D.Bruns(2)
B.Dillon
6-2
Old Barkabbeyans Reserves
D.Margiotta
R.Osborne
Loughton Lions
J.Lutman(2)
C.Thomas
G.Bird
W.Osmond
5-0
Glendale
Old Esthameians
N.Robinson
1-2
Melbourne Sports
S.Jones(2)

League Cup - Group F

Custom House United
C.Day
T.Mason
2-2
Royal Forest Reserves
D.Lette
W.Asenso
Emerson United Reserves
H.Wilkins
J.Reeve
J.Gibbins
3-0
Chingford Harriers
Lymore Gardens Reserves
B.Fuller
E.Goumou
P.Roberts
3-1
Eastern Avenue
B.Fadamiro

League Cup - Group G

Avondale Rangers
L-W
Collier Row A
Avondale failed to constitute
Brentwood United Reserves
C.Goom
1-12
Together United
S.Kweya(4)
F.Banin(3)
R.Green(3)
G.Lsichei
R.Bush
Newham Royals
A.Peters(2)
R.Asante
3-2
Dagenham United Reserves
D.Lane
T.Leon

London Junior Cup - 2nd Round

FC Baresi
5-3
Rapid Chingford
St Francis
2-3
Eltham Town

Wed 14th April 2021

Sat 10th April 2021

League Cup - Group A

FC Petrocub
G.Moisei(2)
N.Gutu
V.Chiriac
4-3
FC Baresi
M.Smith(2)
J.Appiah
Rapid Chingford
0-1
Lymore Gardens
D.Roberts
3:pm kickoff

League Cup - Group B

All Prospects
0-2
Woodford East
B.Barr
C.Maltese
Chigwell Town
J.Creasey
S.Jackson
2-1
CSM London
C.Anele
Tower United
0-2
Kit Out London
K.Yassine
Y.Zougui

League Cup - Group C

Frenford A
I.Iguisi
S.Thomas
2-2
Francis Luke
A.Rowe
J.Lee
London Park City
H.Chalk
M.Fadil
2-2
Belfry
J.Redington(2)
North East Lions
0-1
Kwanzas London Sport
A.SEMEDO

League Cup - Group D

Barkingside A
E.Gaspar
J.Blewitt
2-3
Cowley Community
C.Wright(2)
E.Richardson
Dagenham United
C.Fiander
S.Kettle
2-1
Royal Forest
T.Jakob
Unitey
B.Fulton(2)
B.Masadi
D.Otley
3-1
Chingford Athletic A
S.Bolessa

League Cup - Group E

Fairlop Rovers
G.Birch
H.Oliver
J.Kibblewhite
L.Goodman
4-2
Old Esthameians
G.Coffey
N.Robinson
S.Vickers
Glendale
G.Baffour
V.Correia
2-1
Old Barkabbeyans Reserves
F.Khan
Melbourne Sports
A.Armah
K.Tatham
2-3
Loughton Lions
C.Harper(2)
J.Conner

League Cup - Group F

Chingford Harriers
S.Duberry(2)
D.Lamothe
J.Kemp
4-1
Eastern Avenue
Emerson United Reserves
R.Braybrooke
1-4
Custom House United
J.Wooster(2)
C.Clarke
L.Sullivan
Royal Forest Reserves
T.Alexander(2)
A.Ukwunnah
J.Trainor
W.Asenso
5-0
Lymore Gardens Reserves

League Cup - Group G

Avondale Rangers
P.Regan
2-5
Together United
F.Banin(3)
G.Lsichei
R.Green
Collier Row A
P.Adeleye(3)
T.Mottram
4-3
Newham Royals
D.Gill
G.Brickley
J.BRICKLEY
Dagenham United Reserves
A.El-Kaouny
D.Lane
G.Morgan
3-3
Brentwood United Reserves
B.Jackson
G.Murcott
J.Southam

London Junior Cup - 2nd Round

Ocean Rangers
0-7
Jolof Sports
Blue Marlin
L-W
AFC Cubo Reserves
North East Lions
W-L
Peckham Town Reserves

Sat 3rd April 2021

London Junior Cup - 2nd Round

FC Petrocub
9-0
FC Porto of London