Results

Sat 19th December 2020

Sat 12th December 2020

League, Senior Division

CSM London
0-3
FC Petrocub
G.Moisei(3)
FC Baresi
A-A
DTFC
Jolof Sports
E.Faye
P.Ndiaye
W.Cimia
3-2
Tower United
A.Jama
A.Mohamed
Lymore Gardens
D.Roberts(3)
A.Rashford
D.Powell
5-1
Chigwell Town
T.Felstead
Rapid Chingford
A.Ionescu
C.Robu
G.Prisecaru
3-1
Blue Marlin
3pm K/O
West Essex Reserves
C.Brathwaite(4)
C.Gould(2)
T.Davie
7-0
All Prospects
At Debden Park High School, 12.15pm KO

League, Division One

Francis Luke
0-3
Leyton Royal
A.Cosma
G.State
P.Secrier
Frenford A
B.Cousins
D.Olaiya
2-1
North East Lions
L.Blake
Kit Out London
D.Muamba
1-4
Chadwell Heath Spartans
R.Hodgson(2)
B.Muhammad
M.Edgar
Wapping
H.Haque
1-2
Eastside
J.Duyile
L.Amadi
Woodford East
B.Smith
B.Barr
J.Stavri
M.Stacey
W.Letchford
5-1
London Park City
M.Hamdard

League, Division Two

Chingford Athletic A
P-P
Royal Forest
W/P
Cowley Community
C.Wright
R.Thompson-Cobham
2-1
Old Esthameians
Dagenham United
B.Johnson
1-3
Belfry
G.Ogunwomoju
J.Redington
L.Lawrence
Forest Green
0-3
Unitey
B.Fulton
K.Mbangi
R.Christian
Newham Wanderers
H.Jalo
J.Mendes
N.Dentampol
3-2
Rainham Working Mens Club
C.Shakes
J.Shakes
St Francis
O.Biague
1-3
Barkingside A
I.Raymond(2)
M.Muraiu

League, Division Three

Bailey Football Academy
P-P
ASA
W/P
FHN Athletic
M.Barek
M.Sheikhnor
T.Fordjoe
3-0
Flyers Under 23s
Lymore Gardens Reserves
E.Goumou
1-4
Glendale
P.Oriakhi
V.Correia
W.Kangi
Z.Clark
Melbourne Sports
P-P
Epping United
W/P
Old Barkabbeyans Reserves
0-2
Loughton Lions
C.Harper
W.Osmond

League, Division Four

Avondale Rangers
P-P
Emerson United Reserves
Custom House United
J.Wooster(2)
B.Devlin
3-3
Royal Forest Reserves
J.Trainor
S.Lette
W.Asenso
Dagenham United Reserves
G.Morgan(2)
2-2
Collier Row A
H.Smith
J.Willson
Newham Royals
D.Gill
E.Hall
3-3
Chingford Harriers
S.Duberry(2)
A.Bowring
Together United
P-P
Brentwood United Reserves
3pm K/O

Sat 5th December 2020

League, Senior Division

All Prospects
P.Eze(2)
A.Tomar
J.Mata
4-3
London Cranes
M.Sendawula(2)
D.Mahadha
Chigwell Town
D.Heaney
1-3
Jolof Sports
P.Ndiaye
Z.Ahmed
DTFC
K.Hipgrave(3)
C.Smith(2)
J.Francis
6-2
Blue Marlin
C.Georgiou
G.Bunce
FC Petrocub
G.Moisei
1-5
West Essex Reserves
C.Brathwaite(2)
J.Brice
M.Iley
T.Davie
Rapid Chingford
B.Ivancia
C.Anghel
2-1
CSM London
A.Azevedo
Tower United
A.Mohamed
1-3
Lymore Gardens
C.Prince
M.Romeo
R.Brown

League, Division One

Chadwell Heath Spartans
N.Hunwicks
R.Matabaro
R.Reid
3-2
Eastside
M.Morgan(2)
Frenford A
B.Cousins
J.Opara
2-0
Leyton Royal
Kwanzas London Sport
1-2
Francis Luke
J.Silva
M.Avancado
North East Lions
T.Benjamin(2)
2-8
Woodford East
C.Maltese(3)
B.Smith
B.Barr
F.Glock
F.Lane
W.Letchford
12pm k/o on 4G pitch
Wapping
Y.Khan(2)
3-2
London Park City
B.Joseph
M.Bogacic

League, Division Two

Barkingside A
P-P
Chingford Athletic A
Forest Green
A.Riggs
2-1
St Francis
D.Tesfay
Newham Wanderers
B.Harris(5)
R.Morais(2)
H.Jalo
8-1
Unitey
R.Christian
Rainham Working Mens Club
0-4
Belfry
J.Redington(2)
G.Ogunwomoju
L.Macdonald
Royal Forest
L.Charge
1-1
Cowley Community
C.Wright

League, Division Three

Fairlop Rovers
E.Simmonds(2)
G.Birch(2)
A.Downer
B.Dillon
7-2
Epping United
J.Key-Kidd
K.Crowley
Flyers Under 23s
E.Kelly
Z.Blanc
2-7
ASA
M.Montfort(3)
A.Jeyashankar
I.Bahadur
R.Vijay
S.Skandamoorthy
Glendale
W.Kangi(2)
M.Gueye
3-8
Bailey Football Academy
A.Dosunmu(3)
D.Luke(2)
K.Thomas
P.Luvualu
S.Nandi
T.Hornak
Loughton Lions
B.Wise
C.Harper
2-0
Melbourne Sports
Lymore Gardens Reserves
A.Roberts
B.Colak
2-8
Old Barkabbeyans Reserves
M.Ryder(3)
M.Ahorbi(2)
F.Khan
J.Morris
R.Bedwell

League, Division Four

Brentwood United Reserves
C.Goom
G.Murcott
2-4
Collier Row A
J.Willson
P.Adeleye
R.Schiopu
R.Vinda
Chingford Harriers
B.Beech(2)
A.Cardoso
S.Duberry
4-1
Newham Royals
G.Brickley
Custom House United
R.Wooster(2)
J.Wooster
3-3
Avondale Rangers
T.Brady
T.Lyall
W.Coakley
Emerson United Reserves
J.Reeve(2)
A.Pizzey
R.Braybrooke
S.Higgins
5-1
Dagenham United Reserves
G.Morgan
Royal Forest Reserves
W.Asenso(4)
J.Trainor
T.Colliss
6-2
Together United
F.Banin
J.Alvaro